dugun-dis-mekan-banner

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İnovatif düşünce ile ürettiğimiz fikirleri sanatımızla birleştirerek reklam – tanıtım filmi çalışmalarınızda yanınızda yer alıyoruz. Süreç odaklı anlayışımızla ve sürdürülebilir bakış açımızla film projelerinizi sonuca taşıyoruz, başarı ve mutluluğunuzu kalıcılaştırıyoruz.

Dijital medyanın en önemli yayıncılık hizmeti olan “Sosyal Medya Yönetimi ve Raporlaması” ile markaların satış ve pazarlamasını dijital ortamda tanıtıyoruz. Facebook + Instagram / Youtube mecralarına özgün projeler hazırlıyoruz.

İşletmelerin imajına ve ticari potansiyeline uygun sosyal medya networklerini tespit ederek markalaşma sürecinde kurumsal iletişim, sosyal medya yönetimi – analizi – raporlaması – reklamcılığı, içerik pazarlaması, dijital ve mobil gibi yayıncılık hizmetleri sağlamaktayız.

Dijital medya sektöründe özellikle video prodüksiyon, dijital yayıncılık ve sosyal medya yönetimi gibi alanlarda verdiğimiz hizmetlerle markaların dijital dönüşümüne katkı sağlamaktayız. Video ve infografik tasarımlar ile görüntülü reklamcılık alanında verdiğimiz yapım hizmetlerimizi sosyal medya yayıncılığı ile destekliyoruz.

Markaların kimliğini sadakat, samimiyet ve yakınlık davranış modelleriyle sürdürülebilir kılarak, kurumsal müşteri iletişimine ve yönetimine değer katıyoruz.

Facebook ve Instagram hesaplarınızda yayınladığımız reklam – tanıtım çalışmalarınızla rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Reklam harcamalarınızda kısa süre içerisinde gözle görülür bir azalmayı ve geri dönüşlerinizde artışı gerçekleştiriyoruz.

Facebook ve Instagram’ın sunduğu doğru zaman tespiti, rakiplerinizi analiz etme, kampanyanızı doğru şekilde kurgulama ve takibini yapma gibi birçok özelliği sizin adınıza uyguluyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİM SÜREÇLERİ

Bilginin stratejiye dönüştürülmesi doğrultusunda maliyet ve performans hesapları düşünülerek tüketiciye yönelik gerçekleştirilecek reklam – pazarlama çalışmalarının tamamı sosyal medya yönetimi ile medya planlaması hizmetini kapsamaktadır.
Dijital medyanın iletişim kanalları olan Facebook – Instagram ve Youtube platformlarında uygulayacağımız hizmetlerimiz aşağıda ki gibidir.

Sosyal Medya Hesaplarının Yönetimi ve Yapılandırılması
» Markalar için Doğru Networkleri Belirlemek
» Profil, İşletme Hesabı Oluşturmak
» İşletmeler için Sosyal Medyaya Giriş
» Sosyal Medya için Ek Kontrol Yazılımları Kullanımı
» Sosyal Medya Hesaplarının, Etkileşim, Erişim Gibi Unsurların İncelenmesi
» Profil, Kapak Gibi Alanlarda Doğru Görsel Kullanımları ve Sosyal Medyada Kurumsal Kimliğin Oluşturulması
» Sosyal Medyada Marka İletişim Dili ve Doğru Stratejiler Oluşturmak
» Markalaşma Sürecini ve Sürdürülebilirliği Sağlamak
» Doğru Etkileşimin Kurmanın Yöntemlerini Belirlemek
» Detaylı Hedef Kitleler Oluşturma
Sosyal Medyada Raporlama
» Kullanıcı Erişim ve Etkileşim Oranlarını Analiz Etme
» İçerik ve Etkileşim Raporları Oluşturma