DÜĞÜN ÇEKİMİ

dugun-dis-mekan-banner

Düğün fotoğrafçıları ile doğru iletişim kurmak ve iyi analiz etmek hayat kurtarır. Neden mi bütün düğün organizasyonundan geriye sadece fotoğraflarınız kalır, yıllar sonra bile bakıp anılarınızı tazeleyeceğiniz kareler kaldığını düşünürsek, bir düğün gününün en önemli detayının düğün fotoğrafları olduğunu söyleyebiliriz.

Gelin damat çekimleri eskiden on metrekare bir fotoğraf stüdyosuna alınarak sıkıcı pozlar verilerek yapılırdı. Artık günümüzde Düğün Fotoğrafçılığı dış mekanlara çıktı daha eğlenceli bir hale dönüştü. Belki çok iyi bir fotoğrafçı olabilirsiniz, ama kapalı bir mekanda yapabilecekleriniz her zaman sınırlıdır. Bu sebepten Gebze Fotoğraf Evi Ekibi olarak dış mekan fotoğraf çekimlerini destekliyoruz.

Çıkın stüdyodan bırakın kendinizi doğaya, deniz kenarına, göl kenarına, parklara özgürce rahatça hem eğlenelim, hemde doğal ve romantik foroğraflarınızı çekelim.

Dilerseniz düğün günü sabah evdeki koşuşturmanızda ve telaşınızdan başlayarak, kuaförde saçınız yapılırken, ayakkabınıza isim yazarken, baba evinden ayrılırken kısacası o günün tüm detayları ile düğün başlayana kadar sizlere eşlik ediyoruz. O günün tüm heyecanını, tüm duygularını unutulmayacak fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Düğün dış mekan çekiminizi istediğiniz bir mekanda, istersenizde bizim götüreceğimiz önceden belirlenmiş bir mekanda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Gebzede dış mekan fotoğraf çekimi alternatif mekanları olarak en ideal mekanlardan birisi Eskihisar Osman Hamdi Bey müzesidir, bu mekanda hem tarihi bir doku, hem ormanlık bir alan, hemde sahil kenarı olması ile düğün çekimi ve nişan çekimleri için önerebileceğimiz mekanların başında gelmektedir. Burada çekim istemeyen çiftlerimiz için alternatif olarak İzmit’te ve Kartal’da anlaşmalı çekim platolarımız bulunmaktadır.

Düğün günü dışı olan çekimlerimizde Şile ve Kandıra çekim için tercih ettiğimiz en güzel mekanlar arasında yer almaktadır.

Düğün paketlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerinde bu özel gününüzde birlikte olmak dileğimizle…

Daha önceki çekimlerimizi görmek isterseniz Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
DÜĞÜN DIŞ MEKAN FOTOĞRAFLARI GALERİ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…