KONSEPT BEBEK ÇEKİMİ

1 Yaş fotoğraf çekimi, 2 Yaş, 3 Yaş konsept fotoğraf çekimleri ve pasta patlatma çekimlerimiz ile geleceğe unutulmaz anılar bırakabilirsiniz.

1 YAŞ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

1 Yaş Bebek Çekimleri, ilk yaş doğum günü olduğu için diğer doğum günlerinden çok daha önemlidir. Ve birçok aile doğum günlerini ve özel günleri çok önemsiyor.

Ömür boyu hatıra kalacak ve gülümseyerek hatırlayacağı, bebeklerine unutamayacakları çekimler hediye etmek istiyorlar.Bizlerde bundan yola çıkarak Gebze Bölgesinde ilk Baby Studioyu kurduk. Bu stüyoyu kurarken bebeklere ve çocuklara karşı içimde ayrı bir sevgi besliyordum, yani sadece fotoğrafı sevmek yetmez.

Sizler için özenerek birbirinden güzel konseptler hazırladık. İsterseniz sizin daha önceden sayfamızdan görerek beğendiğiniz konseptleri sizler için hazırlıyoruz veya bizim zevkimize güvenen aileler konsept seçimlerini bize bırakıyorlar.

Herbirini özenerek tasarladığımız konseptlerimize her baktığınızda yüzümüzdeki tebessüm olmayı hedefliyoruz. Birbirinden eğlenceli pozlardaki profesyonelliği, doğal ışığın yansımalarını görmeye hazır olun. Sizlerde bebeğinize unutulmaz bir hatıra bırakmak isterseniz, bebek stüdyomuzun renkli dünyasına sizleride bekliyoruz. Fotoğraflarınız elinize ulaştığında iyiki bu fotoğraf çekimini gerçekleştirmişiz dediğinizi şimdiden duyar gibiyiz. Eğlenceli çekimler, güzel fotoğraflarda buluşmak ümidiyle…

Peki Neden Biz?

  • Çok keyifli fotoğrafların çekildi, bebeklerin kahkahalar attığı renkli bir dünyası var stüdyomuzun.
  • Konumuzda uzman kişileriz, kendimizi ve konseptlerimizi sürekli geliştirmeyi seviyoruz.
  • Kusursuz ustalık ve kaliteyi esas alarak en iyi albüm firmaları, en iyi aksesuar tasarımcıları ve kostüm tasarımcıları ile çalışıyoruz.
  • Hijyene son derece önem veriyor, her çekim sonrası tüm stüdyo komple dezenfekte ediliyor ve kullanılan kıyafetler yıkanıyor.
  • Sizlerin stüdyomuzdan memnun ayrılmanız bizler için çok kıymetli. Ve en önemliside % 100 memnun ayrılma garantisini size veriyoruz. İyi ki yapmışız dediğiniz şeylerin başında olacağından emin olabilirsiniz.
  • İşletmemiz hakkında yapılan müşteri yorumlarımıza aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. MÜŞTERİ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ….
  • Örnek çekimlerimizden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.
    KONSEPT BEBEK ÇEKİMLERİMİZİN TAMAMI İÇİN GALERİ SAYFAMIZA TIKLAYINIZ….