dugun-dis-mekan-banner

İŞ GÜVENLİĞİ FİLMİ

“Önlemek ödemekten daha ucuz ve insancıldır.”

Düşüncenin davranışa, davranışın olaya, olayın tekrara dönüştüğü ve bazen geri dönüşü olmayan bela gibi olumsuz sonuçların yaşandığı kör alanlara yaklaşmamak, tehlikeden sakınmak için sizi önemsiyoruz. “Önlemek ödemekten daha ucuz ve insancıldır” anlayışını, yön ve yöntemleri doğru eğitici filmlerle işçi-işveren-ziyaretçiyi bilinçlendiriyoruz.

Deneme yanılma yapacak kadar uzun olmayan insan hayatının önemini biliyoruz. Patlama noktasına gelmiş vakaların sonuçlarını konuşmak değil, ahlaki ve yasal sorumluklar doğrultusunda herkesi tehlike ve risklerden koruyan, onları iş güvenliği konusunda bilgilendiren ve olası kazaları önleyen filmler üretiyoruz.

Kurumunuza toplamda zaman, mekân ve finans tasarrufu sağlayan eğitim filmlerimizi istediğiniz formatlarda yasaların şart koştuğu ve işinizin gerektirdiği kurallar çerçevesinde yapıyoruz. Akıcı bir üslupla yazılmış senaryo metnimizi seslendirme sanatçılarımızın okumaları doğrultusunda müzik miksajı, animasyon, renklendirme, alt yazı uygulamaları ve kurgu teknikleriyle düzenleyerek yayına hazır hale getiriyoruz.

Fabrika sahasında ve üretim sahasında uyulması gereken kurallar, tesis ziyaretlerinde ziyaretçilere kapalı yasaklı bölgeler, tesis üretim süreçlerinde bulunan yürüme yolları, acil durumlarda yapılması gerekenler ve toplanma noktaları gibi uyulması gereken güvenlik kurallarını anlatacağımız İş Güvenliği Eğitim Filmi ‘nin prodüksiyonunun her aşamasında kaliteli ve profesyonel çözümler sağlamaktayız.

Sizde çalışan personelleriniz ve firmanıza gelen ziyaretçilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız,
onları iş güvenliği konusunda bilgilendirmek ve olası kazaları önlemek için bir iş güvenliği filmine ihtiyacınız var demektir.

 

Boehlerit Sert Metal ISG Filmi