HAKKIMIZDA

Gebze Fotoğraf Evi olarak Fayda-Estetik-Farklılık kaidelerini çalışmalarımızın temeline oturtarak çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Fotoğraf sanatına olan tutkumuzla 11 yıl önce başlayan fotoğraf yolculuğumuz ilk günkü heyecanımızla, üreterek ve güzelleştirerek devam ediyor.

Firmaların ihtiyaç duyduğu video prodüksiyon hizmetilerini estetikle buluşturuyor. İyi kurgulanmış tanıtım videolarıyla markınızı, hizmetlerini kolaylıkla anlatmanıza yardımcı oluyor, dijital dünyadaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

Tüm işletmeler üretilen ürün veya hizmet ne olursa olsun daima kaliteli görsellere ihtiyaç duyarlar. İşletmelerin görsel ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Bölgemizin ilk konsept bebek stüdyosunu kurarak minik dostlarımızla birlikte eğlenip eğlendirerek, siz güzel ailelerimizin yüzündeki tebessüm olmaya çalışmaktayız. Konsept bebek stüdyomuzda Yenidoğan ve 1-2-3 yaş konsept çekimler yapmaktayız. 100 ‘den fazla konsept ve kostüm seçeneğimizle tüm ailelerimizi olumlu duygular içerisinde stüdyomuzdan uğurlamakta, sizlere iyiki bu çekimi gerçekleştirdik diyeceğiniz anılar bırakmaktayız.

Ve Düğün Fotoğrafçısı ekibimizlede Düğün Dış Çekimleri, Düğün Hikayesi ve Düğün Klibi çekimleri gerçekleştirmekteyiz.

İşimizi büyük bir tutkuyla yapıyoruz, bunun yansımalarını işlerimizde görüyorsunuz zaten. Uzun yıllar onlarca kalbe dokunmak, sizlerin memnuniyetle bizleri hatırlaması en büyük kazancımızdır.

Deklanşöre her bastığımızda click sesini, kalp ritimlerimizde hissederek, ruhumuza heyecen katmaya devam ediyoruz, ve sizleride bu heyecanımıza ortak olmaya davet ediyoruz.

GEBZE FOTOĞRAF EVİ
“Anılara Değer Verenlerin Tercihi”