KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde yansıtıp müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz. İnsanların görsel mesajları daha kolay algılaması ve hafızada daha iyi yer etmesinden dolayı firma tanıtım filmi son dönemlerde en iyi reklam türü olmuştur.

Firmanız ya da fabrikanız için hayal gücü yüksek deneyimli ekibimizle en uygun ve en etkili şekilde hazırladığımız tanıtım filmiyle şirketinizi daha kurumsal bir şekilde tanıtabilirsiniz. Reklam ve görselliğin günden güne önem kazandığı bu dönemde ürünlerinizin ya da firmanızın tanıtım filmi vazgeçilmez bir tercih haline gelmiştir.

Firma tanıtım filmi çekim sürecinde uzman kadromuz talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda bir senaryo hazırlamaktadır. Hazırlanan senaryo gereğince öne çıkmasını istediğiniz yerlerde doğru ışık ve çekim açısı kullanılarak son teknoloji ürünlerle tanıtım filminiz çekilmektedir.

Gebze Fotoğraf Evi Showreal

Merba Plastik Tanıtım Filmi

 

Torun Metal İmaj Filmi

Boehlerit Avusturya Fabrika Tanıtım Filmi

 

Boehlerit Çalışanlarına Çocuklardan Mesaj Var

Ilos Tanıtım Filmi

 

Saykal Elektronik Tanıtım Filmi

Asen Metal Tanıtım Filmi

 

Boehlerit Sert Metal Tanıtım Filmi

Sentez Petro Kimya Tanıtım Filmi

 

Evdekal Türkiyem #HayatEveSığar

Ümit Ünker Satış Eğitmeni

 

Sevgi Anaokulu Tanıtım Filmi

CHN Gold Tanıtım Filmi

 

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tanıtım Filmi

Beşiroğlu Diş Merkezi Çocuk Polikliniği Tanıtım Filmi

 

Beşiroğlu Diş Merkezi Engelli Hizmeti Tanıtım Filmi

Beşiroğlu Diş Merkezi Korona Virüs Tedbirleri

 

Botox Tedavisi Tanıtım Videosu

Cuci Otel Tanıtım Filmi

 

Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ambalaj Tanıtım Filmi

GEPOBS Tanıtım Filmi

 

Turkuaz Polyester Havadan Görüntüleme

Beşiroğlu Dijital Ölçü Sistemi ile Gülüş Tasarımı Tedavisi Filmi

 

 

KURUMSAL TANITIM FİLMİNİN YAPIM AŞAMALARI

Aşağıda saydığımız yapım aşamalarında, hayallerinizi ve hedeflerinizi düşünce boyutundan itibaren kurumsal prodüksiyon çözümleri ile başarı stratejilerimiz doğrultusunda aşama aşama yayına hazır hale getiriyoruz. Fikrimizi ve finansal kaynaklarımızı ortak akılla masaya yatırıyoruz. Yapım şirketimizin ana ilkesi, müşterimizin vaktini ve bütçesini boşa harcamadan fayda-estetik-farklılık kaidelerini projenin temeline oturtmaktır.

 • Araştırma-Geliştirme (Arge): Kurumsal tanıtım filmi, proje fikrinin geliştirme aşamasında yatırımcı – müşterinin yapımcıya finansal olarak sağlayacağı kaynakla ile yönetmenin senarist eşliğinde sinopsis, tretman ve senaryo çalışmasını başlatmasıyla yürütülmektedir. Sinopsisi, senaryo konsepti, formatı ve bütçesi hazırlanan filmin senaryosu tamamlandığında teknik ekip seçimine karar verilir. Görev dağılımı belirlenen ekibin başarıyla yönetilmesi için bütçe ve çekim planları hazırlanarak film yapımın aşamlarında kullanılacak harcamaların finans planı da oluşturulur.

 

 • Yapım Öncesi (Pre-Prodüksiyon): Araştırma ve geliştirme aşamaları tamamlanan projenin yapım öncesi dediğimiz aşamasına gelindiğinde filmde yer alacak oyuncuların, diğer ekiplerin seçilmesi ve anlaşılması, çekimin gerçekleşeceği iç-dış mekan yada stüdyo ortamının belirlenmesi, gün-saat, gece-gündüz çekim zamanın ayarlanması, çekimin sahnelerini anlatacak storyboard plan çiziminin oluşturulması, görüntü-ses-ışık ekipman listesinin çıkarılması ile çekim programının hazırlanması gibi öğeler bir sonraki yapım aşamasına uygun hale getirilir.,

 

 • Yapım Sırası (Prodüksiyon): Yapım aşaması dediğimiz filmin prodüksiyonu, birbiri ile uyumlu ekiplerin reji koordinasyonuyla sahne planlarının sorunsuz ve zamanında uygulaması gerçekleştirilir. Filmde yer alacak oyuncular ile set ekibi önceden hazırlanmış çekim programına göre hazırlanır. Çekim zamanında herşey deneyimli prodüksiyon ekibinin denetimi ile başarıyla tamamlanarak yapım aşamalarının en önemlisi olan yapım sonrası ekibe teslim edilir.

 

 • Yapım Sonrası (Post-Prodüksiyon): Geliştirme aşamasında düşünce boyutunda üretilen fikirler aşama aşama planlı bir şekilde kayıt altına alınır ve nötr halindeki ham veriler kurgu, renk, ses stüdyosunda usta sanatçılara emanet edilir. Yönetmen ve yapımcının eşlik ettiği bu aşamada hedef kitleye verilmek istenen mesaj görüntülerin editlenmesi, renklendirilmesi, müzik tasarımı ve ses miksajının profesyonel masaüstü yayıncılık programlarıyla iş istasyonu ünitelerde işlenmesiyle istenilen formatlar ile final versiyonlarla yayına hazır hale getirilir.

 

KURUMSAL TANITIM FİLMLERİ İLE DİJİTAL MEDYADA YERİNİZİ ALIN

 • Tanıtım filmi projesine özgü ar-ge ve konsept oluşturma çalışmalarını ihtiyacınız doğrultusunda maksimum sonuç hedefiyle belirliyoruz.
 • Tanıtım filminin senaryo ve seslendirme metinlerini deneyimli senaristlerimizce günümüz medya platformlarına uygun formatta yazıyoruz.
 • Tanıtım filminin tüm aşamalarını hedef kitlenin görsel, işitsel ve dokunsal temsil sistemlerine göre sürekli haz ve mutluluk sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.
 • Tanıtım filminin text final metni seslendirmesi, dublaj, mix, mastering ve jingle gibi teknik unsurlarını ulusal & uluslararası profesyonel bay – bayan seslendirme sanatçılarımızla gerçekleştiriyoruz.
 • Kurumsal tanıtım sunumlarınızı etkili şekilde gerçekleştirmeniz adına medya hafızanızı düzenli periyodlar halinde planlıyarak oluşturuyoruz.
 • Yapım süreçlerinde tamamladığımız tanıtım filmi projelerinizin yayın sürecindede sizlere online olarak eşlik ediyoruz.
 • Dijital medya platformlarında tanıtım filminin kısa süreli versiyonunu sponsor reklam ile yayınlayarak geniş kitlelerle etkileşim ve dönüş sağlıyoruz.
 • Her geçen gün mobil ve web sitesi üzerinden video izleme oranın arttığı belli yaş aralığında ki genç kuşağa tanıtım filminizle sosyal medyanın verdiği imkanlarla ulaşıyoruz, elde ettiğimiz sonuçları aylık olarak tarafınıza raporluyoruz.
 • Hedef kitlenizi, yerel ve bölgesel lokasyonda etkili viral tanıtım videoları ve minumum bütçe ile artırıyoruz.
 • Ülkemizde özellikle son yıllarda izlenme oranı ciddi artış gösteren Facebook, Instagram ve Youtube gibi sosyal medya mecralarına yönelik farkındalık oluşturacak tanıtım filmi ve diğer tanıtıcı film örnekleri hazırlıyoruz.