DOĞUM FOTOĞRAFÇISI

dogum-fotografcisi-banner

Birbirlerini çok seven bir anne heyecanla sabırsızlıkla bekledikleri bir bebek. 9 ay gibi uzun bir süre onu bekliyorsunuz, onu merak ediyorsunuz, acaba kime benziyor, ilk göz göze geleceğiniz anı, ilk kucaklaşmayı, ilk kez kokusunu içinize çekmeyi, ilk kez ağlayışını duymayı, o minik ellerini ayaklarını merakla bekliyorsunuz, her şeyin farklı bir anlam kazandığı o muhteşem günü çok özel fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Bizce bebeğinize bırakabileceğiniz en güzel miras onun ilk fotoğraflarıdır.

Doğum günü geliyoruz doğuma girmeden önce anne ve babanın heyecanını, korkusunu çekerek başlıyoruz, doğuma girerken, bebeğinizin hayata gözlerini açtığı ilk kareler, annesi ile ilk karşılaşması, ilk kucaklaşma, baba ile ilk karşılaşma, bebek bakım odasında, doğum sonrası odada ailece çekilen muhteşem fotoğraf karelerinizi yıllar sonra bile keyifle izleyebileceksiniz ve minik bebeğinize en güzel mirası bırakmış olacaksınız.

Ayrıca en özel anlarınızdan biri olan doğum yapacağınız günü, video klip haline getirelim sizinde bir doğum hikayeniz olsun.

Bu mucize gününüze tanıklık etmek dileğimizle …